Mini PCIe PCIe x8 mpcie extender adaptera Kabeļa pagarinātāja Vads gen3 8G/bps PCI express

Jauns produkts

Pieejams

€21.73

Tagi:

6 pin pci paplašinājuma kabeli, molex barošanas, pcie x16, itx pcie stāvvada, dell pcie stāvvada, minu pcie stāvvada, pcie x16, lai x8, pci e pagarinātāja vads, pci express 90 pagarināšana, pci express paplašināšanas 31

mini PCIe PCIe x8 mpcie extender adaptera Kabeļa pagarinātāja Vads gen3 8G/bps PCI express

Firmas nosaukums: VDA-LINK

Produkta nosaukums: PCIe x8 Ar Mini PCIe

Produkts modelis: R86SF

Pārsūtīšanas ātrums: PCIe3.0 x1 pilnu ātrumu, 8G/bps (Maks.)

Stieples garums: 3 ~ 100 cm, garums var tikt pielāgota,

:

Tikai noteiktās pirkumiem produktu inženieri, produktu attīstības un testēšanas tikai citiem mērķiem, lūdzu, nav nopirkt!

Kabeļa garums Apraksts:

Garums vadu attiecas uz daļu no redzamā stieples.Tas nesatur PCB un savienotājs.Par vadu garums, lūdzu, skatiet 5cm zila bultiņa attēlā zemāk.

Produkta priekšrocības:

1. Vadu priekšrocības, izmantojot vācu patentēta importēti stieples, izmantojot Taivānas importē Augstas kvalitātes savienotājs, augstas frekvences atbalsts PCIe 3.0 stabilu pārskaitījumu.

2. Kabeļa garums priekšrocības, no 5 cm līdz 1 m, stieples garumu var pielāgot saskaņā ar klientu vajadzībām.

3. Atšķirīgu signālu nav, izmantojot dizainu, nav signāla vājināšanās traucējumus problēma parazitāras kapacitātes un parazitāras induktivitāte, un nav CAF mikro īssavienojumu, un produkts ir izturīgs.

4. Produkts izmanto augstas kvalitātes materiālus, PCB izgatavošanas precizitāte, vara biezums ir sabiezinātas, lai 1oz, zelta pirkstu zelta saturs ir pietiekams, gold-plated kājām ir labi, elektrisko vadītspēju, kas var samazināt zilā ekrāna avārija, ko izraisa palielinātu oksidācijas un rūsas izturība.Signāla pārraidi ir stabils ar pilnu ātrumu, un nav saderības problēmas.

5. Kabeļu, ko izmanto pats produkts ir ļoti izturīgs.Tas ir aizsargāts ar PHB starplikas ar biezumu 3mm pie metāla metināšanas punktu, un ir piestiprināts ar skrūvēm un skrūvēm ar uzgriežņiem.Produkts ir spēcīga un uzticama, izturīga pret velkot, pret traucējumiem, un tas nedrīkst būt bojāts.Nagu problēma.Vadu var smilga un salocīts, neietekmējot izmantot.

6. PCB krūmu un tauku dizains, krūmu nebūs iestrēdzis uz grafikas karti, pievieno taukus un ilgi dizaina, lai valde būtu vieglāk uzstādīt, samazinot iespēju bojāt.

Pirkuma Paziņojumu:

1. Jums ir noteikt virzienu, kad jūs pievienojiet šo kabeli.Nav atpakaļgaitā ielikt un saliekt, novērš dedzināšanas iekārtas.

2. Visu veidu Mātesplati un iekārtu stāvokli, piemēram, signāla braukšanas spējas ir dažādas, rezultāti mūsu testa negarantē, ka tas ir tāds pats kā jūsu testa rezultātiem.Jums ir nepieciešams, lai zinu, cik ilgi, kā, izmantojot pagarinājuma kabelis, signāla būs zaudējumi.Pircējam, kas prasa perfekti, lūdzu, nepērk.

3. Grafikas karti vai mātesplati ir elektroniska iekārta, kas laika gaitā palielināsies, un oksidantu novecošanās.Tas kļūs nestabils, ja kontaktdakšu pagarinājuma kabeli.Neatbalsta veco iekārtu.Ierīce, kas ir vairāk nekā četri gadi, lūdzu, nepērk.

4. Izmantojiet tikai par produktu testēšanu, Ja citiem mērķiem vai nav DIY spēju, lūdzu, nepērk.

Q&A:

Vai ir kāds EMI ekranēšanas par Kabeli?

Paplašinātājs izmanto jaunāko materiālu, EMI ekranēšanas ar pieciem vienīgais dzīvoklis kabeļi dizains.Šī tehnika ļauj katru kabeli, lai būtu pilnībā nosegts ar elektromagnētisko traucējumu ekranēšanai veic ar polimēru, lai nodrošinātos pret ienākošo vai izejošo emisijas elektromagnētiskās frekvences, līdz minimumam samazinātu traucējumu, un degradāciju, par veiktspēju un samazinātu svaru paplašinātāju.

Foto:

Veids PCI-E Stāvvada
Zīmola Nosaukums VDA-Link
Produkti Statusu Sastāvs
Modeļa Numurs R86
Iepakojums No

Uzrakstīt recenziju

Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti